Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Technicznej Budynku

Nice To Fit You

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie instalacji w odpowiedniej kondycji technicznej

  • Planowanie przeglądów technicznych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Stały monitoring urządzeń, instalacji oraz systemów działających na terenie budynku

  • Planowanie remontów części wspólnych w sposób nie zakłócający korzystania z obiektu

  • Sporządzanie listy prac niezbędnych do wykonania dla pełnego komfortu użytkowania

  • Przygotowywania harmonogramu prac konserwatorskich

  • Nadzór nad firmami wykonującymi prace konserwatorskie

  • Dokonywanie drobnych napraw konserwacyjnych

  • Wykonywanie pozostałych prac zleconych przez kierownika obiektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne mile widziane średnie (np. technik elektryk, technik hydraulik, technik urządzeń chłodniczych)

  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w zakresie eksploatacji i technicznego utrzymania obiektów budowlanych: praktyczna znajomość obsługi instalacji budynkowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (analizy dokumentacji powykonawczej: schematów, rysunków technicznych i instrukcji)

  • Umiejętność wykonywania prac naprawczo - remontowych (w tym: malarskich, glazurniczych, hydraulicznych) - tzw. złotej rączki

  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP - minimum w zakresie eksploatacji

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Zdolność do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • Bardzo dobra organizacja pracy, uczciwość, terminowość, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, komunikatywność, wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w największej firmie cateringowej w Polsce

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, możliwa praca zmianowa

  • Wsparcie techniczne

  • Całodzienne wyżywienie i pyszną kawę :)

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Firma działa na rynku pod marką Nice To Fit You od ponad 8 lat i jest jedną z największych firm zajmujących się cateringiem dietetycznym w Polsce, która realizuje dostawy w kilkudziesięciu miastach w kraju. Liczba pracowników w tym czasie osiągnęła poziom prawie 300 i stale się powiększa. Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Przewiń do profilu firmy