Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Technicznej

Alphabet Polska Fleet Management Sp. z o.o.

Wołoska 22

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa techniczna Klientów zgodnie z podpisanymi kontraktami

  • Wykonywanie czynności w systemie zarządzającym naprawami

  • Autoryzowanie napraw i przeglądów mechanicznych

  • Kontrolowanie wartości faktur serwisowych

  • Wsparcie procesów sezonowej wymiany opon

  • Bieżąca aktualizacja bazy danych w systemie zarządzającym

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość budowy samochodów oraz rynku motoryzacyjnego

  • Umiejętność budowania relacji z klientami oraz dostawcami

  • Dobre zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań

  • Dokładność oraz samodzielność w działaniu

  • Dobra znajomość aplikacji MS Office

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (outsourcing)

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych.

  • Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Alphabet jest jedną z pięciu największych europejskich firm, zajmujących się finansowaniem i zarządzaniem flotami pojazdów wszystkich marek. Firma powstała w 1997 roku i należy do Grupy BMW. W portfolio ma łącznie ponad 720.000 samochodów na 31 rynkach.

W Polsce Alphabet istnieje od roku 2001 i zarządza flotą ponad 17.000 aut.

Obecnie Alphabet poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. Księgowości

Przewiń do profilu firmy