Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Technicznej

APP Sp. z o.o.O firmie

3 700‐5 700 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji nowoczesnego kompleksu biurowego klasy A, między innymi poprzez:

  • Nadzór oraz kontrolę nad maszynami i urządzeniami infrastruktury technicznej obiektu (instalacje: elektryczne, wentylacyjne, klimatyzacyjne, wod-kan, chłodnicze, ciepłownicze, systemy ppoż.),
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń zgodnie z wytycznymi producenta i dostawcy oraz harmonogramem przeglądu,
  • Utrzymanie ciągłości pracy urządzeń i instalacji,
  • Wykonywanie zgłoszeń Klienta oraz Najemców otrzymanych przez tzw. service request system,
  • Analizę usterek i rozwiązywanie problemów technicznych w budynkach,
  • Przyjazdy awaryjne do zgłoszeń nagłych po godzinach pracy (pęknięta rura, brak zasilania, itp.),
  • Wykonywanie drobnych prac naprawczych, remontowych i instalacyjnych, tzw. „złota rączka”,
  • Codzienne obchody pomieszczeń technicznych, uzupełnianie książki obchodów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy utrzymaniu technicznym nieruchomości,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • Znajomość obsługi systemów inteligentnego zarządzania budynkami BMS,
  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane:

  • Dostępność od listopada,
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w profesjonalnym Zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia,
  • Szkolenia branżowe – uprawnienia elektryczne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy