Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi telefonicznej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Dziesiątka Finanse, działająca w branży pożyczek ratalnych poszukuje do swojej siedziby w Warszawie odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa infolinii przychodzącej wraz z obsługą zgłoszeń klienckich
    • Obsługa procesu windykacji telefonicznej
    • Obsługa procesu weryfikacji zawartych umów
    • Obsługa procesu lojalizacji
    • Obsługa kampanii podnoszących jakość obsługi

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę
    • Możliwość rozwoju
    • Szkolenie wstępne
    • Wynagrodzenie 20 zł brutto za rbh

    Wymagania:

    • Łatwość w nawiązywaniu relacji z Klientem
    • Asertywność
    • Komunikatywność
    • Kreatywność

    O nas:

    Jesteśmy jedną z najstarszych, istniejących od 2001 roku firm pożyczkowych w Polsce. Posiadamy ugruntowaną, stabilną pozycję na rynkach lokalnych w Zachodniej, Północnej i Południowej części kraju. Nasza nowa strategia zakłada zwiększenie skali działania z regionalnej na ogólnopolską, a docelowo wejście do grona liderów rynkowych.

    Wszystkich zainteresowanych  prosimy o przesłanie swoich CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Proszę o opatrzenie CV klauzulą:

    Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez spółkę Dziesiątka Finanse Sp zoo rekrutacji na stanowisko Manager ds. Finansowych oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji.