Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Transportu

Adampol SAO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientem i podwykonawcami

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie współpracy z firmami transportowymi

  • nadzór nad jakością i terminowością procesów transportowych

  • bieżąca praca w systemie TLS

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2

  • wykształcenie wyższe (preferowane: logistyka, spedycja, transport)

  • praktyczna wiedza dotycząca zagadnień transportowych

  • prawo jazdy kat. B

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w obszarze logistyki

  • samodzielność

  • zdolności analityczne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • możliwość współpracy z klientem biznesowym

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę

  • możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • szkolenia, możliwości rozwoju i awansu

  • pakiet socjalny (posiłki obiadowe, prywatna opieka medyczna)

Adampol SA

ADAMPOL S.A. to nie tylko transport i spedycja. ADAMPOL S.A. to szereg działań i usług związanych z łańcuchem dystrybucji.

To firma dynamicznie rozwijająca się i świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie, korzystająca przy tym z najnowszych i najlepszych technologii. Oprócz transportu i spedycji świadczymy usługi logistyczne, magazynowe oraz serwisowe. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzanie działalności to kolejne ze znaków rozpoznawczych firmy.

Przewiń do profilu firmy