Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi ubezpieczeń - back office

EINS POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 543
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

EINS POLSKA sp. z o.o.

Puławska 543

Warszawa

Miedzynarodowa Firma Ubezpieczeniowa Euroins by EINS Polska

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa ubezpieczeń zgodnie z obowiązującymi standardami firmy w oparciu o procesy  i procedury wewnętrzne firmy
  • współtworzenie oraz wdrażanie procesów normujących zagadnienia związane z obsługą sieci sprzedaży

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • kompleksową telefoniczną i korespondencyjną obsługę Klienta ubezpieczeń komunikacyjnych
  • dokonywanie rejestracji w systemie firmy
  • rozpatrywanie zapytań, zgłoszeń i reklamacji z dbałością o najwyższą jakość obsługi Klienta
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Towarzystwa zgodnego z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ( mile widziane kierunkowe: ekonomia, ubezpieczenia)
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość narzędzi  MS Office w tym Excel
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • język angielski na poziomie komunikatywnym

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy