Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń Grupowych

TUnŻ Warta S.AO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

TUnŻ Warta S.A

Aleje Jerozolimskie 133A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • administracyjna obsługa umów ubezpieczenia grupowego

  • weryfikacja poprawności sporządzanej dokumentacji w zakresie umów ubezpieczenia grupowego, wyjaśnianie ewentualnych niezgodności, oraz rejestracja danych w systemie operacyjnym

  • rejestracja zmian danych osobowych

  • korespondencja z klientami zewnętrznymi i przedstawicielami Towarzystwa w terenie, brokerami

  • korespondencja z biurami i Towarzystwami współpracującymi, przy zawieraniu i modyfikacji umów ubezpieczenia grupowego dla małych i średnich przedsiębiorstw, w tym uzyskiwanie opinii Biura Prawnego

  • archiwizacja dokumentacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz MS Office (tworzenie cyklicznych raportów oraz prezentacji)

  • rozwinięte zdolności analitycznego myślenia

  • dokładność i skrupulatność, orientacja na szczegół

  • umiejętność poprawnego przygotowania korespondencji służbowej

  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy biurowej

  • dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze ubezpieczeń grupowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • korzystny system premiowy

  • pracę w zgranym, młodym zespole

  • możliwość dalszego rozwoju

  • bogaty pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy