Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Agencja Konsultant Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Agencja Konsultant Sp. z o.o.

Domaniewska 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa procesu ubezpieczeniowego oraz tworzenie i utrzymywanie bazy danych klientów.

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta flotowego.

  • Wystawianie polis, aneksowanie, ofertowanie.

  • Utrzymywanie relacji z klientami w zakresie spraw związanych z ubezpieczeniami, merytoryczna pomoc ubezpieczonym.

  • Raportowanie i wprowadzanie dokumentów oraz danych do systemu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych.

  • Znajomość systemów Towarzystw Ubezpieczeniowych.

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane klienta flotowego).

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z klientem flotowym.

  • Dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel.

  • Umiejętność interpretowania przepisów oraz umów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju i nauki od najlepszych specjalistów.

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracownika.

  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń oraz opieki medycznej dla członków rodziny.

  • Pracę od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Agencja Konsultant to multiagencja obsługująca masowe, specjalistyczne programy ubezpieczeniowe i sprzedaż ubezpieczeń w rozległych sieciach B2B i B2C. Oferujemy ubezpieczenia w ramach programów przygotowanych we współpracy z dealerami. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, jesteśmy wiarygodną multiagencją, służącą swoim klientom profesjonalnym i merytorycznym doradztwem.

Departament Wsparcia Sprzedaży poszukuje Młodszego Specjalisty ds. rozliczeń i raportów

Przewiń do profilu firmy