Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi ubezpieczeń

AonO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aon Polska Sp. z o.o.

Ponad 50 tys. osób, 500 biur, w ponad 120 krajach to Aon Corporation, który od 2014 roku jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. Roczne przychody firmy oscylują na poziomie 12 mld USD. W Polsce Aon działa od 1992 roku i ma pozycję lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

Aon to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkimi ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy klienci mogą bezpieczniej realizować swoje cele biznesowe.

Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym. Obecnie szukamy osoby na stanowisko w Poznaniu: Specjalista ds. obsługi ubezpieczeń

Opis stanowiska:

  • Obsługa nowych umów leasingu, jak również polis komunikacyjnych/majątkowych
  • Sporządzanie i weryfikacja poprawności dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją ubezpieczeniową
  • Obsługa i praca na danych na wewnętrznym systemie Aon
  • Sporządzanie raportów z wykonywanych działań (Excel)

Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych)
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie w branży leasingowej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (MS Office)
  • Nastawienie na jakościową realizację zadań
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja
  • Pracę zdalną do czasu powrotu do biura
  • Pracę pod okiem doświadczonego menedżera
  • Rozwój w obszarze ubezpieczeń
  • Pakiet benefitów w tym opieka medyczna i stomatologiczna

By clicking "Send" you are agreeing to the processing of personal data for purposes of recruitment processes in accordance with the provisions of the Act of August 29, 1997 on the protection of personal data ( ie Journal Laws of 2002, no .101 ,Laws . 926, as amended.). Data is provided voluntarily, at any time you are entitled to access, correct or delete. Request to remove information means giving up part of the recruitment process. If you do not express such consent, please, do not click this button.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy