Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

Toyota Insurance ServicesO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Toyota Insurance Services (TIS) należy do holdingu spółek finansowych grupy Toyota - jednej z największych światowych marek samochodowych.

Oferujemy Klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym najwyższej jakości produkty ubezpieczeniowe związane z zakupem pojazdów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę polis ubezpieczeń samochodów leasingowanych, współpracę z brokerem oraz weryfikację poprawności danych.

Główne zadania:

  • Wystawianie polis ubezpieczeniowych,
  • Monitorowanie odnowień polis,
  • Weryfikacja dokumentacji ubezpieczeniowej (polis, dokumentacji szkodowej),
  • Weryfikacja poprawności danych przetwarzanych przez system,
  • Administrowanie polisami (wprowadzanie danych dot. polis do systemu),
  • Sporządzanie podstawowych raportów z wykonywanych działań (Excel),
  • Obsługa korespondencji.

Oczekiwane kwalifikacje i umiejętności:

  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń,
  • Znajomość programu Excel – z wykorzystaniem podstawowych funkcji (np. wyszukaj pionowo), umiejętność prowadzenia podstawowych zestawień i rozliczeń z wykorzystaniem narzędzia Excel,
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność,
  • Dobra znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży leasingowej.

Zapewniamy atrakcyjne warunki:

  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę w stabilnej międzynarodowej organizacji,
  • Wysokie standardy pracy, w tym atrakcyjny pakiet socjalny.
Aplikacje w języku polskim prosimy przesyłać poprzez użycie funkcji Aplikuj

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Toyota Insurance Management SE oddział w Polsce oraz Toyota Bank Polska S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest Toyota Insurance Management SE oddział w Polsce oraz Toyota Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 18B . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy