Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aon jest firmą znajdującą się na liście Fortune 500 jako światowy lider w zarządzaniu ryzykiem, sprzedaży ubezpieczeń, reasekuracji i działalności brokerskiej.

    Jedna ze spółek grupy AON poszukuje pracownika na stanowisko :

    Specjalista ds. obsługi ubezpieczeń
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Weryfikacja dokumentów ubezpieczeniowych
    • Wprowadzanie polis do systemu
    • Wypowiadanie umów ubezpieczenia
    • Weryfikacja i odpowiadanie na reklamacje klientów

    Wymagania:

    • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Ogólna wiedza branżowa
    • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów
    • Biegła obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych
    • Samodzielność i komunikatywność
    • Terminowość
    • Skrupulatność
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Umowę na zastępstwo
    • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sektorze ubezpieczeń finansowych
    • Możliwość rozwoju zawodowego

    Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883) prosimy przesyłać za pomocą przyciku poniżej: