Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Obsługi Ubezpieczeń życiowych i grupowych w Multiagencji Ubezpieczeń Majątkowych i na Życie

WIESŁAW BOMBA OK UBEZPIECZENIA

4 2006 000 brutto / mies.
  • Wielkopolska 87, Jastrzębie-Zdrój
    Jastrzębie-Zdrój, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wielkopolska 87

Jastrzębie-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży oraz nadzór nad jakością i prawidłowością dokumentacji polisowej,

  • Przygotowywanie ofert oraz wystawianie i obsługa polis,

  • Dopasowywanie ofert spośród 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych do potrzeb Naszego Klienta,

  • Kontakt telefoniczny i osobisty z Klientem (w biurze i w terenie).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • Chęć uczenia się, rozwoju i zdobywania wiedzy w zakresie obsługi Klienta,

  • Terminowość, sumienność i odpowiedzialność,

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeń na życie i grupowych.

To oferujemy

Nie wymagamy od Ciebie: "zimnych telefonów", obdzwaniania książek telefonicznych, nie nakładamy celów sprzedażowych,

Natomiast oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

pracę w dynamicznie rozwijającej się Multiagencji, przyjazne środowisko pracy w zgranym i ambitnym zespole, szkolenia i rozwój.

O nas

Firma OK UBEZPIECZENIA powstała w wyniku naszego kilkunastoletniego doświadczenia w branży ubezpieczeń. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza dają gwarancję wysokiej jakości obsługi Klientów.

Działamy na rzecz ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Kierując się dobrem, oraz potrzebami naszych Klientów pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Dbamy o to, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie i byli spokojni o swoją przyszłość.

Staramy się by nasza rola nie kończyła się na podpisaniu polisy. Klientom zapewniamy obsługę po zawarciu umowy ubezpieczenia. Przypominamy o upływie terminu ważności ubezpieczenia, konieczności dokonania opłaty kolejnej raty składki.

Specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym.