Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Umów Serwisowych

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja Umów Serwisowych w systemach informatycznych

  • Nadzór i wsparcie działu sprzedaży serwisu w tzw. „pozysku” urządzeń pod umowy serwisowe

  • Weryfikacja istniejących Umów Serwisowych w systemach informatycznych oraz poprawa jakości tych danych

  • Administracja i archiwizacja dokumentacji związanej z Umowami Serwisowymi

  • Nadzór nad ilościową i jakościową rejestracją ofert Umów Serwisowych w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)

  • Doświadczenie w administracji danymi mile widziane

  • Umiejętność tworzenia czytelnych raportów oraz przekazywania wiedzy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Komunikatywność, operatywność, bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Silna motywacja wewnętrzna

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży na rynku europejskim

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe plus premia uzależniona od wyników)

  • Program wdrożenia, dodatkowych szkoleń oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych, indywidualne, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dostęp do systemu kafateryjnego

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o.

ASSA ABLOY Entrance Systems Poland Sp. z o.o. (www.assaabloyentrance.pl) oferuje kompleksowe rozwiązania do automatycznej obsługi zewnętrznych i wewnętrznych wejść i wjazdów, obejmujący bramy przemysłowe, szybkobieżne bramy rolowane, systemy przeładunkowe oraz automatyczne wejścia, a także usługi utrzymania urządzeń w pełnej sprawności przez cały okres eksploatacji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Umów Serwisowych (w dziale sprzedaży bram przemysłowych, bram szybkobieżnych i systemów przeładunkowych).

Przewiń do profilu firmy

Informacje dodatkowe:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.