Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi usterek w budynkach wielorodzinnych

CHRZANOWSCY DEVELOPMENT sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista

Chrzanowscy Development – deweloper z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie i analiza usterek zgłoszonych przez nabywców lokali i zarządców budynków
  • Ocena charakteru usterki i zasadności zgłoszenia
  • Obsługa techniczna i merytoryczna procesu likwidacji usterki:
  • Przygotowanie dokumentacji,
  • Utrzymanie prawidłowej relacji ze zgłaszającym,
  • Bezpośredni kontakt i korespondencja z klientami oraz wykonawcami robót,
  • Organizacja prac naprawczych
  • Udział w odbiorach technicznych i przekazaniu lokali mieszkalnych nabywcom
  • Przygotowanie dokumentacji do zwolnienia kaucji gwarancyjnych
  • Współpraca i budowanie relacji z klientami, współpracownikami i firmami wykonawczymi

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Ogólna znajomość zagadnień techniczno – budowlanych i w branżach ogólnobudowlanej, sanitarnej, elektrycznej, teletechnicznej i wykończeniowej
  • Mile widziane wykształcenie wyższe budowlane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie
  • Samodzielność
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Umiejętność obsługi komputera i programów MS Office, Auto Cad
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju poprzez pracę w zespole organizującym cały proces projektowania i realizacji budynków wielorodzinnych
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole

Ogłoszenie archiwalne