Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Obsługi windykacji sądowej oraz komorniczej

BACCA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom wygodnych i elastycznych planów ratalnych w ubezpieczeniach oraz rozwiązań telematycznych i bezgotówkowych dla sektora ubezpieczeń. Nieustannie poszukujemy i wyławiamy na rynku nowe talenty, które wspólnie z nami chcą tworzyć najlepszy produkt na rynku ubezpieczeń w ratach.

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy działu windykacji sądowej.
  • monitorowanie prowadzonych postępowań egzekucyjnych oraz opracowywanie usprawnień w procesie windykacji egzekucyjnej
  • sporządzanie pozwów w sprawach prostych w postępowaniach zwykłych i w trybie Elektronicznego Postępowania Upominawczego,
  • monitorowanie i obsługa korespondencji z sądem i kancelariami komorniczymi w zakresie wszczętych postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • kwalifikowanie spraw do postępowania komorniczego i sporządzanie wniosków o wszczęcie postępowania egzekucyjnego,
  • współpraca z radcami prawnymi
  • współpraca z kancelariami komorniczymi podczas postępowania egzekucyjnego,
  • monitorowanie prowadzonych postępowań sądowych lub egzekucyjnych.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • minimum dwu letnie doświadczenie w pracy związanej z windykacją sądowo-egzekucyjną.
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu pozwów i kierowaniu spraw do egzekucji komorniczej
  • znajomość prawa w zakresie postępowań sądowych oraz egzekucyjnych.
  • wykształcenie wyższe o kierunku prawo, ekonomia lub pokrewne
  • dobra organizacja pracy, dokładność, systematyczność;
  • znajomość MS Office (word, excel);

Oferujemy:

  • uczestnictwo w organizacji działu windykacji.
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Wymagane dokumenty: CV w języku polskim

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez firmę Bacca sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"

Ogłoszenie archiwalne