Oferta pracy

Specjalista ds. Obsługi Władz Banku

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie pracy Członka Zarządu (zarządzanie kalendarzem, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, nadzór nad obiegiem dokumentów);

  • udział w bieżących projektach Departamentu Zarządu;

  • przygotowanie dokumentów (prezentacji, raportów, analiz);

  • realizacja zadań ad hoc.

Nasze wymagania

  • cechuje Cię komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą;

  • aktywnie i z inicjatywą podchodzisz do powierzonych zadań;

  • jesteś zorganizowana/y, operatywna/y, samodzielna/y oraz dyskretna/y;

  • umiesz znaleźć rozwiązania nawet pod presją czasu;

  • w stopniu dobrym posługujesz się językiem angielskim.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop