Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi wydarzeń kulturalnych i eventów

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Głogowska 14

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja i realizacja wydarzeń dla klientów, w tym koncertów, eventów, wydarzeń kulturalnych,

  • obsługa klienta: przygotowanie kalkulacji, ofert, umów itp.,

  • kreacja wydarzenia wraz z tworzeniem scenariuszy wydarzeń,

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie potencjalnych klientów z branży koncertowo – eventowe.j

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach,

  • osoba nastawiona na tworzenie i kreację,

  • osoba lubiąca pracę z ludźmi i dla ludzi,

  • osoba potrafiąca dzielić czas na różne zadania projektowe.

To oferujemy

  • interesujący pakiet socjalny (m.in. paczki dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, dofinansowanie do obozów kolonii dla dzieci),

  • prywatne ubezpieczenie medyczne dla pracowników i ich rodzin,

  • stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :),

  • program MultiSport,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • wynagrodzenie zawsze na czas na koncie,

  • parking na terenie MTP,

  • obiady dofinansowane przez pracodawcę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne