Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi wynajmu

MasterleaseO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i obsługa zamówień najmu samochodów od klientów przekazanych drogą telefoniczną, e-mailową (stacjonarnie w biurze)

  • Przygotowywanie i uzupełnianie dokumentacji związanej z wynajmem samochodu (stacjonarnie w biurze)

  • Aktualizacja danych w systemie operacyjnym

  • Przekazywanie zamówień związanych z wydaniem i zwrotem samochodów do realizacji wewnątrz Grupy Masterlease (stacjonarnie w biurze)

  • Prowadzenie uzgodnień w zakresie realizacji zamówień

  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji związanej z zamówieniami

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Inicjatywa i zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków

  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań

  • Sumienność i wysoka kultura osobista

  • Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności

  • Pozytywna energia i nastawienie na współpracę

  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności Excel, Outlook Express)

  • Gotowość do pracy zmianowej (7.00-15.00, 10.00-18:00, 15.00-23.00)

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego – min. poziom B1

  • Doświadczenie w branży wynajmu samochodów

To oferujemy

  • Umowę o współpracę

  • Interesujące warunki rozwoju osobistego

  • System świadczeń dodatkowych (dofinansowanie Pakiet Medyczny LuxMed, Karta Multisport, system kafeteryjny)

  • Szkolenia, dostęp do platformy e-learningowej

  • Możliwość rotacyjnej pracy w trybie home office

  • Praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Etapy rekrutacji
1

Zapoznanie się z CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Sprawdzenie kompetencji

4

Informacja zwrotna niezależnie od decyzji

Masterlease

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy