Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

CHEMAT ADAM TASZNERO firmie

4 000–6 200
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

CHEMAT ADAM TASZNER

aleja Rzeczypospolitej 8

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługę zamówień na odczynniki chemiczne i sprzęt laboratoryjny
  • rejestracja zamówień w systemie Enova365
  • utrzymywanie stałego, profesjonalnego kontaktu z klientem polskim oraz zagranicznym w procesie obsługi zamówienia
  • kontakt z zagranicznymi dostawcami
  • organizowanie wysyłek towaru do klienta, wystawianie faktur sprzedaży oraz dokumentów wysyłkowych
  • przygotowanie ofert handlowych dla klientów
  • współpraca z pracownikami magazynu w zakresie przyjmowania i wydawania towarów na magazyn
  • sortowanie i pakowane towarów do wysyłki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane chemiczne lub pokrewne (również studenci ostatniego roku)
  • zdolności analityczne
  • doskonała organizacja pracy własnej
  • samodzielność i dokładność
  • dobra znajomość języka angielskiego w piśmie
  • chęć stałego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku w obszarze logistyki/zakupów/obsługi zamówień/księgowości/sprzedaży
  • doświadczenie w zakresie obsługi programów księgowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych
  • pracę w młodym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • dopłatę za dojazd rowerem do pracy
  • napoje i kawę w pracy
  • wspólne wyjścia do restauracji (raz na kwartał)
  • darmowy parking oraz doskonała lokalizacja biura (bliskość morza, przystanku PKP)

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Prosimy o przesyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk „Aplikuj”.

Od ponad 30 lat wspieramy rozwój nauki zaopatrując w odczynniki laboratoria w całej Europie. W naszej organizacji promujemy ideę pozytywnego i „uśmiechniętego” miejsca pracy. Jesteśmy młodym zespołem o płaskiej strukturze gdzie typowe tytuły pracownicze zastępujemy wyznaczonymi rolami przypisanymi do pracownika. Cenimy kreatywność, otwartość i łatwość w wyrażaniu własnego zdania, gdyż dzięki tym cechom praca jest efektywna i przyjemna.

Specjalista ds. Obsługi Zamówień, aleja Rzeczypospolitej 8, Gdańsk