Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

  • Gościcino (pow. wejherowski), pomorskie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie k/Wejherowa
    W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    (Umowa na zastępstwo: około 1,5 roku)

    Miejsce pracy: Gościcino (pow. wejherowski)

    Zadania:

    • rejestracja i kontrola zamówień od momentu otrzymania zamówienia do momentu wysyłki,
    • kontakt z klientem,
    • bliska współpraca z działem produkcji w zakresie kontrolowania postępów procesu produkcji,
    • przygotowywanie list wysyłkowych i planowanie wysyłek towarów,
    • prowadzenie spotkań produkcyjnych,
    • przygotowywanie raportów w oparciu o KPI (Kluczowe Wskaźniki Efektywności),
    • współpraca z działem zakupów i magazynem.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
    • dobra znajomość języka angielskiego,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • mile widziana znajomość systemu ERP (Microsoft AX),
    • mile widziana znajomość branży off shore lub izolacji przemysłowej.

    Oferujemy:

    • możliwości zdobycia cennego doświadczenia w sektorze Oil & Gas w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat po odbytym okresie próbnym
    • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na współpracę
    • realny wpływ na wizerunek firmy
    • bogaty system benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karty sportowo-rekreacyjne).
    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Benarx Solutions Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie (84-241), ul. Przemysłowa 1; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie; - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.”