Specjalista ds. Obsługi Zamówień i Przygotowania Produkcji - planista produkcji

PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE REZAL ANDRZEJ ALEKSANDROWICZO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Nasze Przedsiębiorstwo jest miejscem zaopatrzenia każdego podmiotu gospodarczego używającego i przetwarzającego szkło płaskie, a posiadany park maszynowy zapewnia wysoką jakość i szybkość wykonania zleceń.

Zaopatrujemy firmy branży budowlanej, stolarki okiennej i drzwiowej, meblowej, oświetleniowej, motoryzacyjnej, AGD, stoczniowej, ramiarskiej, wyposażenia wnętrz, reklamowej, kamieniarskiej i wielu innych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Tworzenie krótko i długookresowych planów produkcji wyrobów i półwyrobów przy optymalnym wykorzystaniu zdolności produkcyjnych i dostępnych zasobów
  • Współpraca z Działem handlowym, Działem Produkcji w zakresie planowania zapytań ofertowych
    oraz bilansowania mocy produkcyjnych
  • Monitorowanie realizacji planów produkcji na poszczególnych działach produkcji oraz w kooperacji
  • Precyzowanie, uzupełnienia lub korekty planu produkcyjnego
  • Współpraca z Kierownikiem Produkcji w zakresie dostosowania produkcji do bieżących potrzeb klientów
  • Kontakt z klientami w zakresie realizacji przyszłych oraz bieżących zleceń
  • Współpraca w zakresie zarządzania zdolnościami produkcyjnymi z Kierownikiem Produkcji
  • Proponowanie działań i rozwiązań wspomagających efektywne planowanie produkcji
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz oraz automatyzacja procesów
  • Ścisła współpraca z obszarami Produkcji, Magazynu, Zakupów
  • Nadzór nad magazynem szkła i głównych komponentów do produkcji oraz generowanie zapotrzebowania w w/w zakresie
  • Obsługa zleceń klientów w zakresie technicznego i technologicznego przygotowania produkcji
  • Wykonywanie optymalizacji szkła (technicznej i technologicznej)
  • Współpraca wewnątrz wydziałowa w zakresie terminowej i jakościowej realizacji zamówień klientów przy dbałości o sprawną komunikację w Firmie i z otoczeniem biznesowym
  • Wykonywanie poleceń przełożonego

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości i rozumienia procesów produkcyjnych i zarządzania łańcuchem dostaw w produkcji jednostkowej
    i małoseryjnej oraz projektowej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym (min. 2 lata) – doświadczenie
    w branży przetwórstwa szkła, produkcji okien  lub meblarskiej będzie atutem
  • Zdolności analitycznych wraz z umiejętnością stosowania narzędzi statystycznych
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów, wdrażaniu usprawnień   oraz proponowanie nowych rozwiązań
  • Dobra znajomość  MS Office, w szczególności MS Excel oraz programów typu ERP
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Odpowiedzialność, dokładność, zaangażowanie
  • Zdolności interpersonalne oraz komunikatywność
  • Wykształcenie wyższe, pożądane w zakresie logistyki lub zarządzania produkcją
  • Dyspozycyjność
  • Chęć rozwoju i zdobywania wiedzy
2 - 4 lat

OFERUJEMY:

  • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane kompetencje i doświadczenie oraz ścieżkę rozwoju zawodowego i finansowego
  • System premiowania i nagród
  • System benefitów sportowych
  • Niezbędne szkolenia ogólne i specjalistyczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego pracowniczego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy