Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi zamówień internetowych

Lama sp.j. Jełowicki, IgnaczakO firmie

4 000‐5 000 zł brutto / mies.

Lama sp.j. Jełowicki, Ignaczak

ks. Józefa Poniatowskiego 12

Janki (pow. pruszkowski)

Od samego początku w 1990 roku nasze biuro projektowe miało za cel dostarczyć naszym klientkom bieliznę bawełnianą najwyższej jakości. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że do produkcji naszej bielizny wykorzystujemy jedynie naturalne surowce. To dzięki dbałości o staranne wykończenia i dopracowane kroje nasza bielizna jest tak wygodna. Wierzymy, że tylko zapewnienie najwyższej jakości pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Każdego miesiąca dostarczamy na rynek oryginalne, krótkie serie bielizny. Dziś można nas znaleźć w najlepszych sklepach bieliźniarskich w Polsce oraz za granicą.

W zwiazku z dynamicznie rozwijającym się kanałem sprzedaży poszukujemy osoby do realizacji zamówień składanych w sklepach internetowych, przez portale aukcyjne oraz typu marketplace. Asortyment naszych sklepów: bielizna damska, męska, dziecięca, piżamy, odzież.

Zakres obowiązków:

  • generowanie dokumentów sprzedażowych
  • przygotowywanie wysyłek
  • nadawanie oraz wysyłka towaru
  • obsługa klienta telefoniczna
  • obsługa klienta emailowa

Przede wszystkich oczekujemy chęci do nauki. Oferujemy kompleksowe szkolenie z produktów oraz standardów realizacji zamówień obowiązujących w naszej firmie.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • biegłego posługiwania się językiem polskim
  • komunikatywności
  • biegłości w posługiwaniu się komputerem
  • zdolności rozwiązywania wszelkich problemów klientów detalicznych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzedaży allegro

Oferujemy:

  • stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
  • rozwój związany z obsługą klienta internetowego oraz zarządzania sprzedażą
  • różnorodne zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy