Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi zamówień / obsługi klienta

Nowel Sp. z o.o.

  • Szarych Szeregów 11, Legionowo
    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szarych Szeregów 11

Legionowo

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zamówień od klientów krajowych i zagranicznych (B2B)

  • Realizacja zamówień w oparciu o analizę danych (m.in. dostępność towaru, lokalizację, możliwości transportowe)

  • Koordynacja przebiegu dostawy zamówionych towarów

  • Stały kontakt z klientem w sprawie realizacji zamówienia, zleceń sprzedaży, dowodów dostaw, faktur, faktur korygujących

  • Wprowadzanie faktur do systemu SAP

  • Wyjaśnianie nieprawidłowości w dokumentacji zamówień

  • Współpraca z Działem Logistyki i Sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym np. z logistyką, dystrybucją, magazynowaniem, obsługą zamówień

  • Podstawową znajomość procesów logistycznych

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (pozwalająca na obsługę klientów zagranicznych)

  • Znajomość programów MS Word i MS Excel

  • Umiejętności łączenia faktów

  • Otwartość i komunikatywność

  • Mile widziana znajomość SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, grupowe dobrowolne ubezpieczenie na życie, imprezy firmowe)

  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,

  • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,

  • Parking dla pracowników,

  • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,

  • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

NOWEL Sp. z o.o. jest jednym z wiodących producentów pieczywa do odpieku w Polsce i Europie. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w swojej branży. Od prawie 100 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję rynkową w oparciu o pasję, tradycję, wysoką jakość produktów i stały postęp technologiczny. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników zdobywamy zaufanie kolejnych pokoleń konsumentów, którzy każdego dnia chętnie sięgają po oferowane przez nas pieczywo.

Nie czekaj! Dołącz do Nas. Postaw na swój rozwój w NOWEL Sp. z o.o.!

Przewiń do profilu firmy