Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi zamówień (umowa na zastępstwo)

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.O firmie

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w 21 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia prawie 9000 pracowników.W Polsce znajduje się Lincoln Electric Bester Sp. z o.o w Bielawie, Harris Calorific International Sp.z o.o w Dzierżoniowie

Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl

Obowiązki:

  • Wprowadzanie nowych zamówień do systemu ERP zgodnie z dostępnymi wytycznymi i korporacyjnymi zasadami;
  • Monitorowanie statusu i parametrów istniejących zamówień, w tym cen, ilości, danych materiałowych i danych klienta;
  • Zapewnienie przepływu zamówień poprzez stały przegląd istniejących dokumentów i podejmowanie niezbędnych działań naprawczych / korygujących;
  • Przewidywanie potencjalnych zagrożeń i przeszkód w procesie zamówień i odpowiednie reagowanie by im zapobiec we współpracy z innymi działami;
  • Codzienne sprawdzanie kluczowych wskaźników niezbędnych do zapewnienia terminowej wysyłki, a w szczególności dostępności zapasów, stanu produkcji i wskaźników finansowych;
  • Koordynowanie, monitorowanie i usprawnianie procesu wprowadzania zamówień i dat potwierdzenia wysyłki do klientów;
  • Przygotowywanie lub pomoc w prognozowaniu sprzedaży na podstawie otwartych zamówień i bieżącej wartości sprzedaży;
  • Zaangażowanie w identyfikację i wdrażanie ciągłych udoskonaleń oraz podnoszenie satysfakcji klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Doświadczenia w obsłudze klienta;
  • Wysokiego poziomu umiejętności analitycznych, przetwarzania danych i rozwiązywania problemów;
  • Zaawansowanej znajomości MS Office (zwłaszcza Excel – tabele przestawne);
  • Proaktywnego podejścia do optymalizacji procesów analizy i planowania;
  • Rozwiniętej umiejętności przewidywania konsekwencji zdarzeń i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji we współpracy z innymi działami firmy;
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenia wyższego, preferowany kierunek ekonomiczny, językowy bądź techniczny.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy;
  • Pakiet szkoleń;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.
More information about Lincoln Electric at www.lincolnelectriceurope.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy