Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi zamówień

  • Warszawa, mazowieckie
  • Księcia Ziemowita 19, 03-778 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TUPLEX Sp. z o.o. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego oddziału w Warszawie pracownika na stanowisko:

    Praca w biurze handlowym
    Nr ref. HA/WA/190819
    Lokalizacja: WARSZAWA

    Główne obowiązki na stanowisku:

    • Obsługa zamówień klienta w systemie operacyjnym
    • Bieżąca sprzedaż i obsługa zapytań w biurze handlowym – kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy
    • Fakturowanie, ofertowanie
    • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów
    • Monitorowanie płatności klientów

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klientamile widziane w branży technicznej
    • Wykształcenia minimum średniego
    • Znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
    • Umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
    • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
    • Zaangażowania w realizacji zadań
    • Znajomość SAP-a będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji lidera
    • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę jednozmianową w godzinach 8-17 w systemie poniedziałek - piątek
    • Pakiet szkoleń wdrożeniowych do organizacji i biznesu
    • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole

    Aplikacje ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    UWAGA: Prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego w temacie e-maila.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Tuplex sp. z o.o.”.

    W przypadku woli udziału w projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Tuplex sp. z o.o.”.

    Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Tuplex sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Księcia Ziemowita 19, 03-778 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego lub nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Podanie danych osobowych wynika z obowiązku, o którym mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 poz. 108 z późn. zm.) lub jest dobrowolne w przypadku woli nawiązania współpracy w oparciu o umowę cywilnoprawną. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania (poprawiania) a w sytuacjach określonych prawem – usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    opis