Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1656 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. obsługi zamówień

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Indeco SA jest wiodącym producentem najwyższej jakości systemów do szaf,
    garderób i zabudów na wymiar.

    Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko:

    OBOWIĄZKI:

    • Obsługa procesu realizacji zamówień
    • Elementy obsługi klienta w tym obsługa klientów zagranicznych – głównie korespondencyjna lub telefoniczna,
    • Logistyczna obsługa zamówień
    • Wspieranie procesu wysyłki na magazynie
    • Obsługa reklamacji oraz rozwiązywanie problemów klientów

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Komunikatywna w mowie i piśmie znajomość języka niemieckiego
    • Umiejętność obsługi komputera (w szczególności MS Excel), mile widziana znajomości oprogramowania do projektowaniu mebli
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
    • Skrupulatność i dokładność
    • Samodzielność i zaradność
    • Mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Pracę w stabilnej firmie

    Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj

    Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty