Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

TIM S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

TIM S.A.

Jaworska 13

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zgłoszeń w systemie dotyczących potwierdzeń zamówień
  • utrzymywanie stałego kontaktu z dostawcami
  • tworzenie zamówień pod zatowarowania
  • obsługa braków i potencjalnych braków produktów magazynowych
  • wparcie zespołu w realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

Poszukujemy „zadaniowca”, który nawet bardzo dużą ilość zgłoszeń zrealizuje z pełną rzetelności i skrupulatnością. Osoby, która lubi uczyć się nowych rzeczy, w związku z czym szybko poczuje się w naszych systemach i procesach jak ryba w wodzie. Wrodzona otwartość i komunikatywność, ułatwią Ci współpracę z pozostałymi członkami zespołu, współpracownikami i partnerami biznesowymi.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • dodatkowy urlop

Od ponad 30 lat rozwijamy się i nieustannie zmieniamy, dążąc do doskonałości. Jesteśmy liderem hurtowej dystrybucji artykułów elektronicznych w Polsce, który dokonał rewolucji w tej branży, wdrażając po raz pierwszy na tak dużą skalę e-commerce. Tak powstał unikalny, hybrydowy model biznesowy, łączący e-handel z doświadczeniem oraz umiejętnościami naszych pracowników.

Specjalista ds. Obsługi Zamówień, Jaworska 13, Wrocław