Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi Zarządu i Rady Nadzorczej

"ORLEN OCHRONA" sp. z o.o.O firmie

  • Chemików 7, Płock
    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

"ORLEN OCHRONA" sp. z o.o.

Chemików 7

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie obsługi administracyjno – organizacyjnej organów Spółki, w tym posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej oraz Zgromadzenia Wspólników, według obowiązujących procedur

  • Opracowywanie wewnętrznych aktów organizacyjnych Spółki (zarządzeń, pisemnych poleceń służbowych i komunikatów) oraz uchwał i protokołów z posiedzeń organów statutowych Spółki

  • Zarządzanie systemem wewnętrznych aktów normatywnych w Spółce, w tym ich opracowanie, opiniowanie, prowadzenie rejestru i publikacja

  • Przygotowywanie pełnomocnictw i upoważnień

  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie przygotowywania i weryfikacji wniosków na posiedzenia Zarządu i Rady Nadzorczej

  • Wsparcie w procesach związanych z obsługą prawną Spółki poprzez współpracę z Biurem prawnym PKN ORLEN S.A.

  • Zapewnienie obiegu informacji dotyczących decyzji i działań korporacyjnych pomiędzy Zarządem Spółki, pozostałymi podmiotami i jednostkami organizacyjnymi, zgodnie z obowiązującymi zasadami

  • Współtworzenie i aktualizacja regulaminu organizacyjnego Spółki

  • Wsparcie w sporządzaniu sprawozdania Zarządu z działalności Spółki z udziałem właściwych merytorycznie jednostek organizacyjnych Spółki

  • Współpraca z PKN ORLEN S.A. w zakresie kształtowania ładu korporacyjnego oraz organizacyjnego

  • Udzielanie wsparcia pozostałym pracownikom komórek organizacyjnych w realizacji zadań wynikających z regulaminu organizacyjnego

  • Obsługa kancelaryjna oraz zapewnienie właściwego obiegu korespondencji i informacji w Spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, administracyjne lub pokrewne)

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie obsługi posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej i organizacji spotkań

  • Praktyczna umiejętność sporządzania uchwał i protokołów z posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej oraz sporządzanie wewnętrznych aktów normatywnych (zarządzeń, poleceń, komunikatów)

  • Praktyczne doświadczenie w procesach związanych z obsługą prawną Spółek i kształtowania ładu korporacyjnego i organizacyjnego

  • Praktyczne doświadczenie w koordynowaniu obiegu informacji i korespondencji pomiędzy Członkami Zarządu a komórkami organizacyjnymi

  • Znajomość obsługi kancelaryjnej

  • Wysoka kultura osobista

  • Proaktywność oraz wysoka efektywność podejmowanych działań

  • Terminowość oraz rzetelność, sumienność i systematyczność

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność słuchania i wyciągania wniosków, myślenie analityczne i długofalowe

  • Samodzielność i odpowiedzialność, dyskrecja i zaufanie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Bezpieczne środowisko pracy

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na najwyższym poziomie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

ORLEN Ochrona to jedna ze spółek Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN. W swojej działalności skupiamy się w szczególności na bezpieczeństwie Klientów z segmentu jednostek strategicznych dla gospodarki kraju, obiektów podlegających obowiązkowej ochronie oraz obiektów, których profil działalności związany jest z wysokim poziomem ryzyka operacyjnego np. przemysł rafineryjno – petrochemiczny.

W wyniku dynamicznego rozwoju ORLEN Ochrona, nasze usługi świadczymy także na rzecz Klientów zewnętrznych m. in. dla Klientów indywidualnych, banków, zakładów przemysłowych oraz dużych i małych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy