Oferta pracy

Specjalista ds. obsługi zdalnych kanałów kontaktu

Pekao Direct

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zapytań klientów w formie mail, chat i telefon

  • Dbałość o terminowe prowadzenie spraw

  • Raportowanie bieżącej pracy

  • Dbałość o wysoką jakość i efektywność wykonywanej pracy

  • Budowanie pozytywnych doświadczeń klientów

  • Oferowanie produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta

Nasze wymagania

  • Płynna obsługa komputera

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Posługiwanie się poprawną polszczyzną

  • Dyspozycyjność

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie pracy w bankowości będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w systemie zmianowym

  • Praca hybrydowa (stacjonarna i zdalna)

  • System motywacyjny ( premie, konkursy)

  • Szkolenie wstępne przygotowujące do wykonywanej pracy

  • Wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy – od wdrożenia aż do pełnej samodzielności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Karta Multisport

Infolinia Pekao uważana jest za jedną z najlepszych w Polsce.

U nas każdy klient uzyska fachowe wsparcie i otrzyma odpowiedzi na wszelkie pytania.

Jeżeli lubisz rozmawiać i pomagać innym, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy