Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi zleceń

August Faller Sp. z o.o.

  • Nowy Józefów 64, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nowy Józefów 64

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie zleceń produkcyjnych,

  • dbanie o terminową realizację zleceń,

  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji (teczki zleceń, korekty dokumentów),

  • tworzenie i zamawianie narzędzi i materiałów niezbędnych do realizacji zlecenia produkcyjnego

  • przyjmowanie reklamacji, uwag i spostrzeżeń od klientów,

  • wprowadzanie danych do systemu SAP,

  • utrzymywanie kontaktu z klientami i udzielanie porad dotyczących realizacji zamówień.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta, najchętniej zdobyte na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie z branży poligraficznej lub opakowaniowej,

  • mile widziane wykształcenie poligraficzne,

  • zorientowanie na klienta i umiejętność budowania relacji z klientem,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • mile widziana umiejętność obsługi programu SAP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • zatrudnienie na pełen etat,

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karnet Multisport,

  • dopłata do wypoczynku,

  • dopłata na Święta Bożego Narodzenia,

  • premie za polecenia nowych pracowników,

  • przyjazna atmosfera pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników