Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. obsługi zleceń

August Kuhfuss Sp. z o.o.O firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Truskawiecka 9
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

August Kuhfuss Sp. z o.o.

Truskawiecka 9

Poznań

Założona w 2011 r. spółka August Kuhfuss jest liderem w zaopatrzeniu przemysłu w produkty przenoszenia napędu (łożyska, pasy, łańcuchy, silniki liniowe, technika liniowa).

Poprzez przynależność do międzynarodowej firmy  August Kuhfuss Nachf. Ohlendorf GmbH  oraz organizacji ONE4Germany obsługujemy międzynarodowe koncerny i czołowych producentów maszyn i urządzeń. Grupa Kuhfuss składa się z zespołu 150 osób, z czego 6 osób działa na terenie Polski. Sześcioosobowy zespół w Poznaniu gwarantuje koleżeński klimat pracy.

 Poszukujemy pracownika do obsługi zamówień i kontraktów z wiedzą techniczą.

Opis stanowiska:

  • współpraca z dotychczasowymi dostawcami z Niemiec i Polski
  • koordynacja zakupów
  • wyjaśnianie niezgodności z zagranicznymi dostawcami
  • poszukiwanie nowych źródeł zakupów
  • zarządzanie polityką zapasów magazynowych
  • obsługa klienta polegająca na dodawaniu kontaktów do systemu, wysyłaniu potwierdzeń zamówień
  • kontrola terminowości kontraktów
  • opracowywanie ofert

Wymagania:

  • umiejetność doboru części zamiennych na podstawie zapytań klienta
  • wykształcenie techniczne lub duże doświadczenie w branży technicznej, przemysłowej
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego biegłość zawodowa (warunek konieczny)
  • zaangażowanie w pracę i współpracę
  • obowiązkowość
  • silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • specjalistyczne szkolenia w zakresie oferowanych produktów w kraju i za granicą
  • możliwość doskonalenia języka niemieckiego w codziennym kontakcie z niemiecką centralą i poprzez kursy językowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne