Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Ocen Oddziaływania na Środowisko - przyrodnik

Databout sp. z o.o.O firmie

Databout sp. z o.o.

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja w zakresie przyrodniczym ocen odziaływania na środowisko dla projektów transportowych, energetycznych i kubaturowych oraz opracowań pokrewnych

  • nadzór nad pracą podwykonawców wykonujących inwentaryzację przyrodnicze

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • kontakt z jednostkami administracyjnymi

  • wyjazdy delegacyjne

  • udział w tworzeniu ofert handlowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, ochrona środowiska o specjalności związanej z ochroną przyrody, lub pokrewne)

  • co najmniej 3- letnie doświadczenie w realizacji prac w zakresie ocen oddziaływania na środowisko w zakresie przyrodniczym

  • znajomości polskiej przyrody, w szczególności flory

  • umiejętności pracy w zespole;

  • gotowości do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • umiejętności organizacji pracy własnej

  • terminowości, rzetelności

  • znajomości pakietu Microsoft Office

  • prawa jazdy

  • znajomości Ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko

Mile widziane

  • znajomość Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody

  • znajomość Kodeksu postępowania administracyjnego

  • znajomość oprogramowania GIS

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • znajomość polskiej fauny

  • dobra znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w firmie o wieloletniej tradycji

  • wewnętrzne szkolenia w zakresie obsługi oprogramowania GIS

  • współpracę z profesjonalnym, doświadczonym oraz zgranym zespołem

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • kartę multisport

  • pakiet medyczny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Databout Sp. z o.o. od ponad 20 lat prowadzi na polskim rynku działalność dedykowaną kompleksowym usługom doradczym w zakresie transportu, energii i środowiska (do kwietnia 2020 byliśmy częścią grupy WYG). W naszej pracy wykorzystujemy narzędzia nowej generacji, dzięki którym skracamy czas i podnosimy jakości planowania transportu. Naszym najnowszym osiągnięciem jest udostępniona dla wszystkich platforma databout.tools.

Przewiń do profilu firmy