Ta oferta pracy jest nieaktualna od 396 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Oceny Medycznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czytaj więcej
    MIEJSCE PRACY: Warszawa

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • Opracowywanie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem leków
    • Ocena medyczna zidentyfikowanych raportów o działaniach niepożądanych
    • Ocena profilu bezpieczeństwa leków
    • Współpraca ze specjalistami z innych obszarów

    OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe - lekarz medycyny lub stomatolog
    • Umiejętność korzystania z baz danych typu PubMed
    • Doświadczenie w pracy w Dziale Nadzoru nad Bezpieczeństwem Farmakoterapii będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
    • Praktyczna znajomość MS Office

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej działającej na rynkach międzynarodowych
    • Konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
    • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
    • Szeroki pakiet dodatkowych benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków i zajęć sportowych, pracowniczy plan emerytalny)
    • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
    • Przyjazną i twórczą atmosferę pracy