Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Oceny Organoleptycznej Wyrobu Gotowego

PAULA INGREDIENTS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Łódzka 145A

Winiary

Kalisz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i analiza organoleptyczna wyrobów gotowych wychodzących z zakładu oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej.

  • Zwalnianie wyrobu gotowego do sprzedaży w systemie CDN XL oraz wystawianie atestów jakościowych.

  • Nadzór nad aktualnością, okresowa weryfikacja oraz sporządzanie instrukcji i procedur dotyczących laboratorium sensorycznego i prowadzonych analiz.

  • Uczestnictwo w audytach higieniczno-sanitarnych oraz wykonywanie audytów wewnętrznych i audytów dostawców.

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i technologicznych w zakładzie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle spożywczym oraz znajomość zagadnień analiz organoleptycznych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie profesjonalnego prowadzenia projektów

  • Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Uczestnictwo w innowacyjnych projektach

  • Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole, z pozytywną energią

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie