Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Oceny Ryzyka Gwarancji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

    KUKE od ponad 25 lat ubezpiecza transakcje handlowe polskich przedsiębiorców zarówno w kraju, jak i na świecie. Nasza działalność skupia się na ubezpieczaniu należności z tytułu sprzedaży towarów i usług z odroczonym terminem płatności, a także na udzielaniu gwarancji ubezpieczeniowych. Dajemy polskim przedsiębiorcom nowe perspektywy zapewniając bezpieczeństwo ich biznesu.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: BRU/18/2018

    Główne zadania:

    • ocena ryzyka zleceniodawców gwarancji kontraktowych oraz ustalanie limitów gwarancyjnych,
    • zarządzanie portfelem limitów gwarancyjnych,
    • sporządzanie wniosków na wyższe szczeble kompetencji limitowych,
    • sporządzanie analiz i opinii na zlecenie współpracujących komórek organizacyjnych,
    • udział w tworzeniu strategii zarządzania portfelem gwarancyjnym,
    • udział w doskonaleniu procedur, narzędzi i modeli stosowanych w procesie oceny i monitorowania ryzyka.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego ekonomicznego,
    • doświadczenia w pracy w zakresie oceny ryzyka gwarancji,
    • znajomości oceny kondycji finansowej i zdolności kredytowej przedsiębiorstw,
    • znajomości oceny ryzyka gwarancji,
    • dobrej znajomości języka angielskiego,
    • umiejętności szybkiego podejmowania decyzji oraz pracy z dużą ilością informacji,
    • umiejętności pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach stresowych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • szeroki pakiet socjalny,
    • dobry dojazd do pracy (jesteśmy w Centrum Warszawy przy Złotych Tarasach),
    • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BRU/18/2018

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym BRU/18/2018 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Korporację Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.”