Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Oceny Ryzyka Ubezpieczeniowego

SIGNAL IDUNAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

SIGNAL IDUNA

Przyokopowa 31

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ocena ryzyka w ubezpieczeniach na życie indywidualnych, grupowych i zdrowotnych,
  • analiza dokumentacji medycznej,
  • współpraca z konsultantami oraz reasekuratorem,
  • bieżąca aktualizacja procedur i instrukcji underwritingowych,
  • udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych produktów ubezpieczeniowych oraz nowych rozwiązań systemowych.

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki medyczne,
  • posiadasz wiedzę i umiejętności z zakresu oceny ryzyka ubezpieczeniowego ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń grupowych, ubezpieczeń zdrowotnych,
  • sprawnie podejmujesz decyzję i bierzesz za nie odpowiedzialność,
  • jesteś osobą sumienną, terminową oraz komunikatywną,
  • lubisz pracować w zespole,
  • znasz dobrze pakiet MS Office,
  • znasz język angielski (dodatkowy atut).

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy zapewniające rozwój zawodowy,
  • ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie grupowe na życie,
  • pracę w siedzibie Spółki w centrum Warszawy przy stacji linii metra M2.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

Polskie spółki SIGNAL IDUNA należą do niemieckiej Grupy SIGNAL IDUNA, która jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych na rynku niemieckim i od ponad 100 lat dba o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Aktualne oferty pracodawcy
SIŻ/01/03/2021

Specjalista ds. Oceny Ryzyka Ubezpieczeniowego, Przyokopowa 31, Warszawa