Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Oceny Ryzyka w Departamencie Inspekcji Bankowych

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ocena modeli stosowanych przez banki na potrzeby ryzyka kredytowego: metoda wewnętrznych ratingów (IRB), modele wyceny aktywów (Standard MSSF 9)

  • Analiza rozwiązań w zakresie modeli wykorzystywanych w odniesieniu do innych ryzyk wynikających z działalności bankowej oraz zarządzania ryzykiem modeli

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w dyscyplinie ilościowej (matematyka, statystyka, ekonometria, fizyka)

Dyspozycyjność związana z wyjazdami służbowymi poza miejsce stałego zamieszkania

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie aspektów modelowania (techniki budowy, rozwoju, walidacji modeli)

  • Znajomość przepisów i standardów nadzorczych odnoszących się do modelowania ryzyka w działalności banków

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Pracę hybrydową

  • Świetną atmosferę pracy

  • Zdobycie i wymianę doświadczeń w środowisku ekspertów

  • Dostęp do licznych szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, kafeteryjny system benefitów, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, owoce, pomieszczenie lub stojaki na rowery, PPK 4%)

  • Nowoczesne i ergonomiczne miejsce pracy, w atrakcyjnej lokalizacji

  • Elastyczny czas rozpoczęcia i kończenia dnia pracy pozwalający zachować work-life balance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę składać za pośrednictwem odnośnika Aplikuj.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez UKNF znajduje się w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz" oraz na stronie UKNF, w zakładce Kariera: