Specjalista ds. Oceny Ryzyka

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-06-05
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2019-07-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    • Globalna firma,
      170 lat
    • 10000
      profesjonalistów
    • Pracodawca Roku
      Etyczna Firma
    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: Nr ref: SR/06/2019

    Zakres obowiązków:

    • Ocena ryzyka ubezpieczeniowego (ryzyko medyczne, niemedyczne, finansowe),
    • Stała współpraca z reasekuratorem i utrzymanie dobrego kontaktu z zespołem sprzedaży,
    • Współpraca z placówkami medycznymi,
    • Udział w projektach działowych,
    • Ścisłe przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur,
    • Dbałość o realizowanie standardów obsługi klienta i jakość biznesu.

    Wymagania:

    • Warunek konieczny: od 2 do 5 lat doświadczenia w indywidualnej ocenie ryzyka w towarzystwie ubezpieczeń na życie,
    • Biegła obsługa programów MS Office,
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Osobowość otwarta na potrzeby klienta i współpracowników,
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne.

    Oferujemy:

    • UMOWĘ O PRACĘ
    • SYSTEM KAFETERYJNY
    • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    • ZNIŻKI NA BILETY DO KINA I TEATRU
    • BIURO W CENTRUM MIASTA
    • ŚWIADCZENIA SOCJALNE
    • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
    • DOFINANSOWANIE WAKACJI
    Jeśli jesteś zainteresowany prześlij aplikację za pomocą przycisku: APLIKUJ
    Na Twoje zgłoszenie czekamy do 04.07.2019 r.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Dopisz klauzulę, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoją aplikację: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Unum Życie TUiR S.A. z siedzibą w Warszawie 00-854, al. Jana Pawła II 17, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.