Specjalista ds. oceny stanu układu wydechowego po testach wytrzymałościowych

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. (Rybnik)O firmie

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. (Rybnik)

Przemysłowa 2C

Rybnik

Tenneco jest globalnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, pionierem w zakresie rozwiązań dotyczących systemów oczyszczania spalin oraz bardziej komfortowego, cichego i bezpiecznego transportu. Jesteśmy firmą, która przoduje na świecie jako projektant, producent oraz dystrybutor wyrobów i rozwiązań technologicznych z obszarów Ride Performance i Clean Air. Są one dedykowane dla różnych potrzeb: zarówno rynku pierwszego montażu (OE): samochodów osobowych i ciężarowych, jak i rynku wtórnego (Aftermarket).

Pracownicy z 92 zakładów produkcyjnych i 15 centrów inżynieryjnych rozproszonych na całym świecie obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty o rozpoznawalnych markach za pomocą wyróżniających się zdolności produkcyjnych.

Centrala firmy zlokalizowana jest w Lake Forest w stanie Illinois (USA), a 32 tysiące naszych pracowników są dowodem na przywiązanie firmy do takich wartości jak sukces naszego klienta, zaangażowanie pracowników oraz zrównoważony rozwój.

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Ocena ogólna stanu układu wydechowego oraz identyfikacja uszkodzeń
  • Dokumentacja fotograficzne stanu układu wydechowego, lub jego części po testach
  • Ustalanie harmonogramu badań
  • Samodzielne wykonywanie pomiarów i testów
  • Opracowanie raportu z badań
  • Dbałość o oznaczanie części zgodnie ze standardami jakościowymi i przygotowanie do wysyłki
  • Efektywna współpraca wewnątrz zespołu, oraz z pracownikami innych działów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji ze współpracownikami oraz klientami wewnętrznymi

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa etc., będą dodatkowym atutem
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość technik fotografii i cyfrowej obróbki obrazu
  • Sumienność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość
  • Dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Wybranej osobie proponujemy:

  • Zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • Uczestnictwo w szkoleniach
  • Benefity firmowe
Aplikacje prosimy złożyć bezpośrednio w dziale kadr lub za pomocą przycisku:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy