Oferta pracy

Specjalista ds. Oceny Wniosków Hipotecznych

Bank Polskiej Spółdzielczości SAO firmie

  • Grzybowska 81, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Bank Polskiej Spółdzielczości SA

Grzybowska 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • procedowanie wniosków kredytowych produktów hipotecznych klientów detalicznych poprzez analizę kompletności i poprawności dokumentacji, weryfikację wiarygodności kredytowej, analizę zdolności kredytowej, weryfikację transakcji pod kątem formalno-prawnym

  • procedowanie wniosków kart kredytowych klientów detalicznych poprzez analizę kompletności i poprawności dokumentacji, weryfikację wiarygodności kredytowej, analizę zdolności kredytowej, weryfikację transakcji pod kątem formalno-prawnym

  • podejmowanie decyzji kredytowych zgodnie z przyznanymi uprawnieniami

  • przygotowywanie rekomendacji proponowanych warunków transakcji oraz sporządzanie dyspozycji przygotowania umów kredytowych / aneksów oraz umów / aneksów prawnych form zabezpieczeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)

  • minimum 1,5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w banku

  • znajomość produktów i usług bankowych

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • skrupulatność oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • pracę w Banku z polskim kapitałem

  • dofinansowanie do szkoleń

  • pracę w rozwijającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne