Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych i Bezpieczeństwa Informacji

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.O firmie

Edc Expert Direct Communication Sp. z o.o.

Belzacka 176

Piotrków Trybunalski

O EDC Expert Direct Communication

EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. to międzynarodowa firma z ponad 28- letnim doświadczeniem w branży poligraficznej i usługowej. Jesteśmy największym i całkowicie niezależnym lettershopem w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w komunikacji bezpośredniej, realizujemy multikanałowe kampanie marketingowe dla klientów z branży B2B i B2C. Oferujemy przesyłki direct mail wraz z personalizowanymi stronami www oraz personalizowanym wideo.

TWOJE ZADANIA:

  • pełnienie obowiązków Inspektora Ochrony Danych Osobowych
  • pełnienie obowiązków Oficera ds. Bezpieczeństwa Informacji
  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy w zakresie powyższych obowiązków

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (Prawo/Bezpieczeństwo/IT)
  • znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych
  • znajomość tematyki Bezpieczeństwa Informacji (znajomość norm ISO z rodziny 27001)
  • znajomość metodologii szacowania ryzyka i doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na tym stanowisku (doświadczenie nabyte w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie we współpracy z audytorami zewnętrznych klientów Spółki w ramach realizowanych na ich rzecz zleceń produkcyjnych i innych form współpracy.
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2)

CO OFERUJEMY W ZAMIAN:

  • Konkurencyjne i adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
  • Pracę pełną wyzwań także w realizacji złożonych projektów IT.
  • Prywatną opiekę medyczną – dopasowaną do indywidualnych potrzeb pracowników
  • Pakiet Multisport - z dostępem do około 4000 obiektów sportowych na terenie całej Polski
  • Umowę o pracę na pełny etat
Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy