Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych i Bezpieczeństwa Informacji

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się
Dealerów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych i Bezpieczeństwa Informacji Numer ref.: Nr ref. ITBI 01/2020

Opis stanowiska:

  • pełnienie obowiązków Inspektora Ochrony Danych Osobowych
  • pełnienie obowiązków Oficera ds. Bezpieczeństwa Informacji
  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy w zakresie powyższych obowiązków
  • udział w rozwoju obszarów ochrony danych i bezpieczeństwa Informacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub równoważne doświadczenie (IT/Bezpieczeństwo/Prawo)
  • znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony danych osobowych
  • znajomość tematyki Bezpieczeństwa Informacji
  • znajomość norm ISO z rodziny 27000, NIST i podobnych
  • znajomość metodologii szacowania ryzyka
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z wdrożeniem, utrzymaniem i rozwojem RODO lub GIODO
  • minimum 3 letnie praktyczne doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji lub IT
  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • kreatywność, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym (B2)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży sprzedaży detalicznej

Oferujemy:

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego i niemieckiego w siedzibie pracodawcy
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie na życie)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy