Specjalista ds. ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji

PKO BP Finat sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DZIEŃ DOBRY W PRACY

Dbamy o to, aby każdy dzień w pracy był dla Ciebie dobry.

Tworzymy pozytywną atmosferę, doceniamy efektywna współpracę, szanujemy Twój czas prywatny.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie IOD w zapewnieniu zgodności przetwarzania danych osobowych z RODO, umowami z klientami, wytycznymi organów nadzorczych, wewnętrznymi procedurami oraz dobrymi praktykami w tym zakresie
  • opiniowanie lub opracowywanie projektów dokumentów, umów, klauzul itp. w obszarze danych osobowych
  • udzielanie konsultacji w zakresie ochrony danych osobowych pracownikom
  • udzielanie odpowiedzi na żądania od podmiotów danych
  • obsługa potencjalnych naruszeń ochrony danych
  • prowadzenie rejestrów czynności i kategorii czynności przetwarzania danych
  • udział w analizach oceny skutków dla ochrony danych
  • wspieranie zapewniania bezpieczeństwa informacji oraz przeprowadzanie cyklicznych kontroli w tym zakresie

Poszukiwane kompetencje:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność praktycznego stosowania RODO, w tym również definiowania wymagań na podstawie RODO w systemach informatycznych
  • umiejętność współpracy z klientem biznesowym i technicznym
  • dokładność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość zagadnień z obszaru bezpieczeństwa informacji
  • wykształcenie wyższe kierunkowe

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w branży finansowej
  • znajomość problematyki przetwarzania danych osobowych w chmurze
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • studia podyplomowe, certyfikaty w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji
  • znajomość norm i standardów dotyczących bezpieczeństwa informacji np. ISO 27001, Wytyczne IT KNF

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawe wyzwania i możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów (MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka zdrowotna, szkolenia)
  • system premiowy
  • pracę w modelu hybrydowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne