Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ODO 24 Sp. z o.o.

    Kim jesteśmy?
    ODO 24 to firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji. Stawiamy na rzeczowe i praktyczne rozwiązania oraz na trwałe relacje z naszymi klientami. Lubimy to, czym się zajmujemy, dzięki czemu praca daje nam dużo satysfakcji.

    Co robimy?
    Pomagamy naszym klientom chronić dane, minimalizując ryzyko związane z kontrolą, wyciekiem lub ich utratą. Dostarczamy nowoczesne, elastyczne i kompleksowe rozwiązania.

    W zawiązku z planowaniem otwarcia oddziału ODO 24 w Katowicach zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji.

    Więcej informacji

    ODO24.pl

    Miejsce pracy: Katowice
    Opis stanowiska:
    • planowanie i prowadzenie audytów systemu ochrony danych osobowych oraz opracowywanie wniosków z audytu w formie raportu,
    • projektowanie oraz udział we wdrażaniu systemów ochrony danych osobowych,
    • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych,
    • bieżąca obsługa klientów,
    • przygotowywanie materiałów prasowych,
    • tworzenie procedur przetwarzania oraz polityk ochrony danych osobowych,
    • przygotowywanie organizacji do stosowania rozporządzenia w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
    Wymagania:
    • wykształcenie prawnicze lub udokumentowane doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowych lub bezpieczeństwa informacji
    • mile widziana praktyczna znajomość norm z rodziny ISO (27001 lub 22301)
    • prawo jazdy kategorii B
    • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • zdolności komunikacyjne, umiejętność organizacji pracy
    • umiejętność całościowego spojrzenia na funkcjonowanie organizacji pod kątem jej danych i procesów
    Oferujemy:
    • atrakcyjny system premiowania
    • możliwość rozwoju w perspektywicznej branży
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przyjazną atmosferę
    • możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest ODO 24 sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Kamionkowskiej 45, 03-812 Warszawa. Ponadto, informujemy, że:

    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez ODO 24 w celu przeprowadzenia
      i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. ochrony danych, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych).
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
    • Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
    • Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.
    • Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.