Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony danych osobowych - Prawnik

JAMANO sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

JAMANO Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w ochronie danych osobowych i bezpieczeństwie informacji. Ważne są dla nas rozwiązania dopasowane do branży Klienta, dlatego stawiamy na kompleksowe podejście do wymagań prawnych oraz oczekiwań operacyjnych i biznesowych organizacji.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie procesów ochrony danych osobowych.
  • Opracowywanie i opiniowanie standardów ochrony danych osobowych.
  • Zapewnienie oraz monitorowanie przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowych oraz bezpieczeństwa ich przetwarzania.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w obszarze ochrony danych osobowych.
  • Realizacja audytów ochrony danych osobowych i opracowywanie raportów poaudytowych.
  • Opracowywanie i konsultowanie dokumentacji z obszaru ochrony danych osobowych (polityki, instrukcje), umów powierzenia danych osobowych.
  • Wykonywanie funkcji Inspektora Ochrony Danych.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych.
  • Opracowywanie i wdrażanie wymogów RODO oraz przepisów krajowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora ochrony zdrowia w zakresie RODO oraz znajomość obowiązujących przepisów branżowych.
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy związanej z wdrażaniem i praktycznym stosowaniem przepisów o ochronie danych osobowych.
  • Praktyczna znajomość krajowych i europejskich przepisów w zakresie ochrony danych osobowych.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i pracy poza biurem (praca głównie na terenie woj. śląskiego).
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność oraz samodzielność w działaniu.
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Udział w ciekawych projektach oraz swobodę w wykonywaniu zadań.
  • Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne