Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. ochrony danych osobowych (Privacy Liaison)

Fresenius Nephrocare Polska Sp.z o.o.O firmie

  • Krzywa 13, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fresenius Nephrocare Polska Sp.z o.o.

Krzywa 13

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Inspektorem Ochrony Danych oraz działem ochrony danych osobowych Centrali Spółki;

  • wspieranie pozostałych działów Spółki w zakresie ochrony danych osobowych;

  • udział w tworzeniu dokumentów, procedur, klauzul zgód, klauzul informacyjnych wymaganych przez przepisy prawa o ochronie danych osobowych i standardy korporacyjne;

  • udział w realizowanych projektach lokalnych i korporacyjnych dot. spółek z Grupy Fresenius; zapewnienie zgodności polityk i procedur z przepisami prawa polskiego w zakresie ochrony danych osobowych;

  • prowadzenie, w tym bieżące aktualizowanie elektronicznego rejestru czynności przetwarzania danych osobowych;

  • nadawanie upoważnień do przetwarzania danych osobowych i prowadzenie ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych;

  • weryfikacja umów w zakresie przetwarzania danych osobowych;

  • przeprowadzanie wewnętrznych szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych;

  • podejmowanie odpowiednich czynności w przypadku naruszenia ochrony danych osobowych, w tym rejestrowanie incydentów dotyczących naruszenia ochrony danych osobowych;

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa z zakresu ochrony danych osobowych, związanych z działalnością firmy i informowanie o powyższych zmianach wszystkich zainteresowanych pracowników/współpracowników;

  • analiza i ocena dokumentów, zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych;

  • inicjowanie i podejmowanie przedsięwzięć w zakresie doskonalenia bezpieczeństwa ochrony danych osobowych;

  • udział w pozostałych czynnościach z zakresu ochrony danych osobowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony danych osobowych i umiejętność ich praktycznej interpretacji;

  • mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie/kancelarii prawnej w zakresie ochrony danych osobowych;

  • mile widziana znajomość obsługi programu LEX;

  • dyspozycyjność;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów ze współpracownikami;

  • sumienność;

  • zaangażowanie;

  • dobra organizacja czasu pracy;

  • terminowość.

To oferujemy

  • umowę na czas określony (w celu zastępstwa nieobecnego pracownika);

  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach;

  • stabilne godziny pracy 8.00-16.00 (pon.- pt.);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników