Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Postępu 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Postępu 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Inspektora Ochrony Danych w wykonywaniu obowiązków wynikających z przepisów prawa,

  • Merytoryczne wsparcie procesu odpowiedzi na skargi/zapytania/reklamacje/wnioski Klientów w zakresie danych osobowych oraz bieżące zaangażowanie w procesy komunikacji z osobami, których dane dotyczą,

  • Weryfikowanie umów z kontrahentami w zakresie zgodności klauzul dotyczących powierzenia przetwarzania danych osobowych z obowiązującymi przepisami prawa oraz obowiązująca w Spółce polityką ochrony danych osobowych,

  • Wsparcie oceny skutków dla przetwarzania danych osobowych nowych procesów (PIA),

  • Budowanie świadomości z zakresu zasad ochrony danych osobowych, prowadzenie odpowiednich szkoleń w tym zakresie (prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych i ad hoc),

  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących ryzyka przetwarzania danych osobowych,

  • Prowadzenie rejestrów związanych z ochroną danych osobowych,

  • Monitorowanie zmian w prawie w zakresie dotyczącym ochrony danych osobowych, standardów Grupy PZU i najlepszych praktyk w zakresie przetwarzania danych,

  • Udzielanie wyjaśnień w zakresie przyjętego modelu ochrony danych osobowych w czasie kontroli i audytów zewnętrznych,

  • Udział w tworzeniu i aktualizowaniu dokumentacji związanej z procesami przetwarzania danych osobowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów prawa krajowego i unijnego w zakresie ochrony danych osobowych,

  • Doświadczenie w obszarze ochrony danych osobowych,

  • Wykształcenie prawnicze może być dodatkowym atutem,

  • Znajomość specyfiki działania instytucji finansowej.

To oferujemy

  • Uczciwe warunki zatrudnienia: współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • W obecnej chwili możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze,

  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, programy dla rodziny,

  • Szkolenie wstępne – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę,

  • Niepowtarzalną atmosferę – pozytywne podejście, wzajemny szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

Przewiń do profilu firmy