Oferta pracy

Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

Totalizator SportowyO firmie

  • Targowa 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Totalizator Sportowy

Targowa 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Inspektora Ochrony Danych w realizacji bieżących zadań,

  • uczestniczenie w tworzeniu i aktualizowaniu dokumentacji związanej z procesami przetwarzania danych osobowych,

  • przygotowywanie rekomendacji dotyczących zabezpieczenia danych pod względem prawnym, technicznym i organizacyjnym,

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących obszaru danych osobowych,

  • opracowywanie opinii, zaleceń i rekomendacji na podstawie interpretacji wytycznych organu nadzoru oraz analizy orzecznictwa w obszarze ochrony danych osobowych,

  • opiniowanie umów oraz tworzenie projektów umów powierzenia,

  • współpracowanie z komórkami organizacyjnymi w zakresie doradztwa w obszarze ochrony danych osobowych,

  • prowadzenie szkoleń i innych działań podnoszących świadomość w zakresie wymogów prawnych ochrony danych osobowych,

  • realizowanie procesów zarządzania incydentami bezpieczeństwa,

  • obsługiwanie wniosków dotyczących realizacji praw osób, których dane dotyczą.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane kierunki: prawo, administracja, ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo informacji),

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych i bezpieczeństwem informacji,

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawodawstwa krajowego i UE w zakresie ochrony danych osobowych,

  • umiejętność przygotowywania prezentacji i prowadzenia szkoleń,

  • umiejętność interpretowania przepisów, redagowania opinii, zaleceń i wytycznych,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • rzetelność i komunikatywność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne