Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

PERFECTINFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ząbkowska 31

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w projektach RODO u klientów (Audyty, wdrożenia, bieżące wsparcie);

  • Przygotowanie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych dla klientów;

  • Analiza i ocena dokumentów, zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych;

  • Przygotowywanie draftów pism, odpowiedzi i korespondencji.

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa z zakresu ochrony danych osobowych, związanych z działalnością firmy i informowanie o powyższych zmianach wszystkich zainteresowanych pracowników/współpracowników;

  • Inicjowanie i podejmowanie przedsięwzięć w zakresie doskonalenia bezpieczeństwa ochrony danych osobowych;

  • Udział w pozostałych czynnościach z zakresu ochrony danych osobowych;

  • Udział (a później prowadzenie) szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych;

Nasze wymagania

  • Co najmniej 6 miesięcznego doświadczenia w ochronie danych osobowych;

  • Umiejętności pracy samodzielnej;

  • Łatwości nawiązywania kontaktów;

  • Zorientowania na szukanie rozwiązań;

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę;

  • Mile widziana będzie znajomość charakteru pracy podmiotów publicznych;

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach;

  • Bardzo dużą możliwość rozwoju;

  • Pracę przy ciekawych projektach;

  • Samodzielny wybór rozwoju ścieżki zawodowej.

Perfectinfo jest firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców oraz podmioty publiczne w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych. Realizując takie zadania skupiamy się na zabezpieczeniu potrzeb biznesowych i organizacyjnych danego podmiotu poprzez wdrożenie wymogów RODO bez zbędnego wpływu na istniejące już procesy. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w usługa z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych.

Przewiń do profilu firmy