Oferta pracy

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

mFinanse S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie innych jednostek organizacyjnych w procesach związanych z przetwarzaniem danych osobowych,

  • udział w przeprowadzaniu analizy ryzyka w zakresie ochrony danych,

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji wymaganej przez przepisy ochrony danych osobowych, w tym niezbędnych rejestrów,

  • przygotowywanie oraz okresowy przegląd obowiązków informacyjnych oraz klauzul zgód,

  • przygotowywanie oraz opiniowanie umów powierzenia danych osobowych,

  • obsługa zgłoszeń dotyczących naruszeń ochrony danych osobowych,

  • udzielanie odpowiedzi na żądania osób, których dane dotyczą,

  • wsparcie IODO w zapewnieniu zgodności przetwarzania danych osobowych z RODO, umowami z Klientami, wytycznymi organów nadzorczych, wewnętrznymi procedurami oraz dobrymi praktykami w tym zakresie,

  • przeprowadzanie i udział w audytach w zakresie zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych,

  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu RODO.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • Znajomość przepisów z zakresu pośrednictwa finansowego, prawa bankowego, będzie dodatkowym atutem,

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych,

  • bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów oraz zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, otwartość,

  • rzetelność, samodzielność oraz umiejętność konstruktywnego rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomości języka angielskiego (min. poziom B2).

To oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę o pracę.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • kawa / herbata

    • napoje

    • atrakcyjne wynagrodzenie